Sprzęt

Opisy sprzętu i zdjęcia pochodzą ze strony: kajakowo.net

TRAPER

Bardzo fajna polietylenowa jedynka. Kajak stworzony do turystyki rzecznej. Bardzo uniwersalny. Zadowoli każdego szuwarowo-bagiennego kajakarza. Na start jest super wyposażony. Bardzo pakowny, posiada już w standardzie luk bagażowy z gumową pokrywą, mapnik na przodzie, olinowanie boczne, wymienny kil na rufie i wymienną stępkę na dziobie.

Kajak SPRINTER II Roteko 2+1

Nowa wersja Sprintera I, dopracowana konstrukcja na podstawie wieloletnich testów i opinii klientów indywidualnych i wypożyczalni.

Kajak został wykonany z polietylenu HDPE o zwiększonej wytrzymałości i twardości, który zapewnia trwałą, sztywną konstrukcję. Wygoda, bezpieczeństwo i dobra pływalność to główne zalety Sprintera II.

Idealnie sprawdzi się dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z kajakarstwem. Kajak ten nadaje się zarówno na trudne rzeki z przeszkodami, jak i spokojne spływy, czy aktywny wypoczynek na jeziorze.

Kajak wyposażony jest w wygodne, składane fotele z miejscem na napój, które poprawiają komfort siedzenia w kajaku. Wyjmowane siedzisko dla dziecka zostało zastąpione wygodniejszą i bardziej funkcjonalna konsolą z oparciem dla dziecka. Oparcie można ustawić w trzech położeniach albo całkowicie zdemontować. Konsola wpływa na sztywność i trwałość dna kajaka. Dzięki zastosowaniu konsoli mamy również większą przestrzeń do transportowania wioseł w kajaku (mieści się do 15 wioseł).

Kajak CAYMANN

Kajak turystyczny Polskiej firmy Roteko. Świetnie sprawdzi się w warunkach wypożyczalni jak i użytkownika prywatnego. Kajak stworzony z polietylenu Super Linear HDPE – niezwykle wytrzymałego materiału zapewniającego BRAK uszkodzeń. Posiada bardzo wygodne składane siedziska. Dziób wystający ponad linię wody,  pozwala to na pokonywanie licznych przeszkód.

Kamizelka Sportowa Olimp Sport Plus 50N

Kamizelki Olimp świetnie sprawdzają się do indywidualnej ochrony w czasie uprawiania sportów, takich jak kajakarstwo, wioślarstwo i żeglarstwo i wielu innych. Są lekkie i trwałe.

Kamizelka Ratunkowa Olimp Standard Kids

Kamizelki Olimp świetnie sprawdzają się do indywidualnej ochrony w czasie uprawiania sportów, takich jak kajakarstwo, wioślarstwo i żeglarstwo i wielu innych. Są lekkie i trwałe.

Worek Wodoszczelny 10L

Worek wodoszczelny 10L, który idealnie przyda się podczas kilkudniowych spływów kajakowych. Można w nim przechowywać wszystko co niezbędne podczas spływu. Posiada pasek ułatwiający przenoszenie, dzięki czemu torba zyskuje wyjątkową funkcjonalność. Może służyć jako worek na kajaki, żagle a także na plażę, ryby czy piesze wędrówki.

Wiosło KAJAK-PRO Alu Składane

Wiosło Kajak-pro Alu składane doskonale nadaje się do nizinnej turystyki kajakowej jak i do pływania w górach. Zaprojektowane w oparciu o sprawdzone materiały badane przez certyfikowane instytuty.